Apartamenty w Krakowie. Hotele Apartamenty Noclegi Kraków. Bezpieczna płatność online.

 

HOME | HELP | KONTAKT | DODAJ APARTAMENT

Apartamenty w Krakowie - Polski Vacation Rental Apartments Krakow - English Ferienwohnungen Krakau - Deutsch Appartements Cracovie - Francais Apartamentos Cracovia - Espanol Apartamentos Cracovia - Portugues Appartamenti Cracovia - Italiano
JAK REZERWOWAĆ? LAST MINUTE MAPA WYCIECZKI SPA
APARTAMENTY
1 - POKOJOWE
APARTAMENTY
2 - POKOJOWE
APARTAMENTY
WIĘKSZE
STUDIA
  

Apartamenty w Krakowie

  

Witamy w Krakowie! Znajdź i zarezerwuj apartamenty w Krakowie z Cracow-Apartments.com. Nasze apartamenty to dla Państwa tani i wygodny nocleg w Krakowie. Prosimy również sprawdzić apartamenty w ofercie Last Minute. Oferujemy apartamenty w centrum Krakowa i nie tylko..

DATA PRZYJAZDU

Proszę wybrać datę przyjazdu aby zarezerwować nocleg w Krakowie

LICZBA NOCLEGÓW

LICZBA OSÓB

PRZELICZNIK WALUT

 
- Booking online
- Secured payment
 Booking online, Secured payment

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć wszystkie apartamenty w Krakowie które proponujemy, proszę kliknąć poniższy link

Apartamenty w Krakowie

W Cracow-Apartments.com oferujemy Państwu szeroki wybór apartamentów w samym sercu Krakowa. Kompletnie wyposażone o konkurencyjnych cenach stanowią doskonałą alternatywę dla krakowskich hoteli. Proszę wypróbować nasz system Rezerwacji Online albo po prostu zadzwonić. Zarezerwuj apartament już teraz i ciesz się pobytem w naszym pięknym mieście!

Zobacz nasze apartamenty na mapie centrum Krakowa

Apartamenty w Krakowie

FAQ POLITYKA PRYWATNOŚCI
REGULAMIN JAK REZERWOWAĆ - PRZEWODNIK

JAK REZERWOWAĆ - PRZEWODNIK

Dokonanie rezerwacji apartamentu w Krakowie za pomocą serwisu Cracow-Apartments.com jest bardzo proste. Za rezerwację mogą Państwo zapłacić za pomocą karty kredytowej wystawionej przez Visa i Mastercard albo elektronicznym przelewem bankowym: mTransfer, Multitransfer, Płacę z Inteligo, Płacę z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH. W momencie dokonania rezerwacji Państwa karta kredytowa albo rachunek bankowy zostaną obciążone 20% bezzwrotną opłatą rezerwacyjną zaliczoną w poczet ceny za wynajem apartamentu.

Proszę wybrać odpowiadającą Państwu datę przyjazdu, liczbę noclegów oraz łączną ilość gości.

System Cracow-Apartments.com wyszuka oraz wyświetli wszystkie dostępne w danym terminie apartamenty podając równocześnie najniższą cenę za 1 osobę w jednym z wybranych dni. Po kliknięciu na nazwę apartamentu wyświetlone zostaną szczegóły apartamentu z dokładnie określoną ceną całkowitą za pobyt wszystkich osób w każdym z wybranych przez Państwa dni. Przed dokonaniem rezerwacji sugerujemy sprawdzenie czy w apartamencie oferowane są zniżki za dłuższy pobyt - odpowiednie informacje znajdują się w polu CENY.

Po wybraniu interesującego Państwa apartamentu proszę nacisnąć przycisk "REZERWUJ" oraz wypełnić formularz rezerwacji
Formularz rezerwacji apartamentu

Naciśnięcie przycisku "REZERWUJ" powoduje otwarcie strony z formularzem rezerwacji. Niezbędne jest wypełnienie wszystkich wskazanych pól. Sposób ochrony danych jest określony w naszej polityce prywatności. W każdym momencie możliwe jest przerwanie procesu rezerwacji oraz powrót do strony głównej. W formularzu rezerwacji nie wprowadzają Państwo numeru karty kredytowej - dane te są niedostępne dla Cracow-Apartments.com.

Proszę nacisnąć przycisk "ZAPŁAĆ" oraz wpisać nazwisko właściciela karty kredytowej i jej numer albo zakceptować przelew bankowy.
Możliwa płatność kartą kredytową albo przelewem bankowym online.

To ostatni etap procesu rezerwacji. W tym momencie zostali Państwo bezpiecznie przeniesieni na stronę jednej z największych polskich instytucji zajmujących się rozliczaniem transakcji dokonywanych za pomocą kart kredytowych - eCard. Uzupełniane dane to nazwisko właściciela karty kredytowej oraz jej numer. Kliknięcie przycisku "PŁACĘ" powoduje rozpoczęcie autoryzacji transakcji, która może potrwać kilkanaście sekund.

Kopia Vouchera

Po pomyślnym autoryzowaniu transakcji zostanie wyświetlony Voucher - prosimy o jego wydrukowanie. Voucher przedstawiają Państwo w momencie odbioru kluczy do apartamentu. Jego kopię otrzymają Państwo na adres email podany w formularzu rezerwacyjnym.

DZIĘKUJEMY ZA DOKONANĄ REZERWACJĘ!

Wykonanie: Wojciech Ozga

© Cracow-Apartments.com | info@cracow-apartments.com | +48 (0)502501812


HOME| HELP | KONTAKT | SITEMAP | PANEL ADMINISTRACYJNY
Krakow Apartments|Appartamenti Cracovia|Apartamentos Cracovia |Apartments in Krakow |Apartamenty w Krakowie |Apartments in Krakow |Apartament w Krakowie
Apartamenty w Gdańsku|Noclegi w Gdańsku|Apartamenty Gdańsk|Noclegi Gdańsk